Agresívny muž v Bratislave vulgárne nadával ľuďom na zastávke, v autobuse zaútočil na cestujúceho

3. júna 2021 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

3.6.2021 (Webnoviny.sk) – Agresívny muž v autobuse mestskej hromadnej dopravy (MHD) smerujúcom do bratislavskej Dúbravky zaútočil na cestujúceho. Vyšetrovateľ Policajného zboru začal trestné stíhanie pre trestný čin výtržníctva v jednočinnom súbehu s trestným činom násilia proti skupine obyvateľov.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, v stredu 2. júna o 16:30 na zastávke MHD Patrónka 36-ročný muž najprv vulgárne nadával cestujúcim a potom nastúpil do autobusu smerujúcom do Dúbravky.

„V nadávkach, spojených so slovami o zabití všetkých cestujúcich pokračoval aj v autobuse,” uviedla polícia s tým, že následne zaútočil na osobu, ktorá ho upozornila a viackrát ju udrel do tváre a hlavy.

Bratislavskí príslušníci Pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) agresívneho muža zadržali na zastávke MHD Mokrohájska. Po nasadení pút smeroval do cely policajného zaistenia. Za takéto konanie mu hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody až na tri roky.

Viac k témam: cestujúci, MHD, MHD Bratislava, útok
Zdroj: Webnoviny.sk – Agresívny muž v Bratislave vulgárne nadával ľuďom na zastávke, v autobuse zaútočil na cestujúceho © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!