Algoritmus údajne rozpozná ženský orgazmus, má pomôcť pri výrobe sexuálnych pomôcok

13. júna 2020 Veda a technika

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

13.6.2020 (Webnoviny.sk) – Cyperská firma tvrdí, že sa jej podarilo vytvoriť algoritmus, ktorý dokáže rozpoznať ženský orgazmus. Zástupcovia Relida Limited vyhlásili, že má úspešnosť na 86 %. Na sociálnu a mikroblogovaciu sieť Twitter sa dostali ukážky z prezentácie o algoritme a zdieľali ich už tisíce používateľov.

Prácu firmy prekrútili

Firma tvrdí, že chcela pomôcť vývojárom pri testovaní sexuálnych pomôcok a jej prácu “prekrútili”. Prezentáciu zverejnil na Twitteri Stu Nugent, predstaviteľ firmy Lelo, zameranej na erotické pomôcky. Podľa BBC v projekte tvrdia, že “neexistuje spoľahlivý spôsob na ubezpečenie, že žena dosiahla orgazmus” a pridali aj zoznam žien, ktoré potvrdili, že predstierajú vyvrcholenie. Firma Relida Limited vyhlásila, že jej projekt je ešte stále vo fáze vývoja a spomínaná prezentácia nebola určená na zverejnenie.

Algoritmus je založený na predošlom výskume zmien srdcovej frekvencie, ktorá má “počas vyvrcholenia špecifický vzorec“. Algoritmus vytvorila žena, ktorá “chce pomôcť iným ženám, aby sa cítili dobre“.

Zverejnenie prezentácie považujú za neetické

Tento algoritmus sme nikdy nechceli priamo predať mužom alebo ženám,” vyjadrili sa v správe zástupcovia firmy. “Sú to veľmi citlivé informácie, ktoré by mohli vytvoriť silný tlak na ženy,” dodali s tým, že zverejnenie prezentácie považujú za “neetické”.

Aby som bol úprimný, už máme veľmi spoľahlivý systém, ktorý dokáže určiť, či sú naše produkty príjemné. Pýtame sa ľudí, ktorí ich používajú. Orgazmus pritom nemusí byť tou najnevyhnutnejšou mierkou na určenie príjemnosti erotickej hračky,” povedal Nugent.

Received a pitch presentation from a “female well being sex tech start-up” (five dudes) that can “confirm” and “validate” female orgasms, that could help my company develop better sex toys. Here are some slides, for your enjoyment/anger. pic.twitter.com/wwbk9NUDB3— Stu Nugent (@CrookedNuts) June 9, 2020

Viac k témam: orgazmus, sex
Zdroj: Webnoviny.sk – Algoritmus údajne rozpozná ženský orgazmus, má pomôcť pri výrobe sexuálnych pomôcok © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!