AS Trenčín predstavil nového trénera, futbalistov povedie Belgičan Stijn Vreven

17. júla 2020 Futbal

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

17.7.2020 (Webnoviny.sk) – Hlavným trénerom slovenského futbalového tímu AS Trenčín bude v novej sezóne Belgičan Stijn Vreven. V realizačnom tíme bude mať aj krajana Wernera Martensa. Siedmy tím konečnej tabuľky Fortuna ligy 2019/2020 o tom informoval na sociálnych sieťach.

V Trenčíne k 1. júlu 2020 skončili tréneri Norbert Hrnčár a Richard Höger, klub do konca súťažného ročníka prevzal Juraj Ančic. Táto alternatíva však bola iba dočasná, lebo v klube už pripravovali pôdu pre príchod Belgičanov. Trenčania si nedávno zahrali v baráži o účasť v Európskej lige, ale v semifinále neuspeli proti Trnavčanom (0:3) a súťažný ročník 2019/2020 sa pre nich definitívne skončil.

Vreven má 46 rokov a vo futbalovej kariére pôsobil ako pravý obranca. Hrával v belgických tímoch Mechelen a Gent, neskôr v holandských mužstvách Utrechte či Arnheme, krátko aj v nemeckom Kaiserslauterne a cyperske Omonii Nikózia.

Na konte má aj dva zápasy v belgickej reprezentácii. V trénerskom životopise má tieto zastávky: Dessel Sport, Lommel United, Waasland-Beveren, NAC Breda, Beerschot Wilrijk a v sezóne 2019/2020 sedel na lavičke Lokerenu v druhej najvyššej belgickej súťaži.

Viac k témam: Juraj Ančic, Richard Höger, tréner
Zdroj: Webnoviny.sk – AS Trenčín predstavil nového trénera, futbalistov povedie Belgičan Stijn Vreven © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!