Autoservis a pneuservis zachvátil požiar, s ohňom bojovali desiatky hasičov (foto)

28. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

28.6.2020 (Webnoviny.sk) – Krátko pred 13:00 vypukol v Kysuckom Novom Meste požiar budovy autoservisu s pneuservisom. Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), požiar sa snažia dostať pod kontrolu tri desiatky profesionálnych a dobrovoľných hasičov.

“Oheň zasiahol celý objekt s rozmermi 40 x 15 metrov. Na mieste sú profesionáli z Kysuckého Nového Mesta, Čadce, Žiliny a zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline s piatimi cisternami, výškovou technikou, sanitným automobilom hasičskej záchrannej služby a bagrom. Pomáhajú im dobrovoľní hasiči z Kysuckého Nového Mesta a Rudinskej,” uviedla Farkasová.

Podľa jej slov škodu predbežne vyčíslili na 400 – 500-tisíc eur a na miesto smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiarov z Požiarnotechnického a expertízneho ústavu Ministerstva vnútra v Bratislave.

Viac k témam: požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Autoservis a pneuservis zachvátil požiar, s ohňom bojovali desiatky hasičov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!