Bavorák skončil po naháňačke s policajtmi v poli, posádka viezla v aute podozrivé látky

27. júla 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

27.7.2020 (Webnoviny.sk) – Po naháňačke s policajtmi skončilo prenasledované auto v poli. Incident sa stal ešte v piatok nadránom. Hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky chcela zastaviť vodiča BMW, ktorý na Bratislavskej ulici v Trnave vošiel do zákazu vjazdu.

Policajtov sa snažil vytlačiť

Ako informovala trnavská krajská polícia, šofér však výzvy polície nerešpektoval a dal sa na útek. Vo vysokej rýchlosť smeroval po R1 smerom na Nitru.

Nebezpečnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky a policajtov sa snažil vytlačiť z cesty. Na konci obce Hájske v okrese Šaľa vbehol do poľa a tu ho zastavila betónová skruž.

Pomáhal aj služobný pes

Auto po náraze začalo dymiť a posádka ušla. Kúsok od auta zadržali policajti spolujazdca, ktorý sa ukrýval v poraste. Vodičovi sa síce podarilo utiecť, no podozrivý skončil napokon v rukách polície.

Pri prehliadke auta policajti našli vrecko s bielou kryštalickou látkou a ďalšie veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.

Pri ich vyhľadaní pomáhal policajtom aj služobný pes Yor. Vyšetrovanie drogovej trestnej činnosti si prevzali policajti z okresu Šaľa.

Viac k témam: drogy
Zdroj: Webnoviny.sk – Bavorák skončil po naháňačke s policajtmi v poli, posádka viezla v aute podozrivé látky © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!