Bratislava Capitals oznámili meno nového trénera, v minulosti bol aj na lavičke Slovana

1. júla 2020 Hokej

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

1.7.2020 (Webnoviny.sk) – Rostislav Čada sa stal trénerom v hokejovom klube iClinic Bratislava CAPITALS, ktorý bude hrať v budúcej sezóne v rakúskej nadnárodnej súťaži doteraz známej pod názvom EBEL liga, po novom Bet-at-Home liga. Začiatok novej sezóny v nej je naplánovaný na 25. septembra 2020.

Skúsený 66-ročný český tréner podpísal s bratislavským klubom jednoročnú zmluvu. Ambíciou nováčika v rakúskej nadnárodnej súťaži je podľa Čadu postup do play-off a dobrými výkonmi pritiahnuť divákov na Štadión Ondreja Nepelu v Bratislave.

“Som rád, že sa nám podarilo dohodnúť s pánom Čadom na spolupráci a stáva sa hlavným trénerom iClinic Bratislava CAPITALS. Ide o rešpektovaného a skúseného trénera, ktorý pôsobil v kvalitných tímoch a súťažiach. Plne sa stotožňujem s jeho metódami, ktoré sú založené na tvrdej práci, profesionálnom prístupe a disciplíne,” povedal viceprezident a generálny riaditeľ klubu Dušan Pašek ml., cituje ho tlačová správa bratislavského klubu.

Na Slovensku Čada trénoval v minulosti Slovan Bratislava aj HC Košice. Na východe získal tri majstrovské tituly. “Hlavný dôvod, prečo som prijal ponuku trénovať iClinic Bratislava CAPITALS bol, že som ju dostal od Dušana Pašeka. Poznám ho ako hráča a poznám aj jeho charakterové a profesionálne hodnoty. Vízia, ktorú má hokejový klub iClinic Bratislava CAPITALS, ma zaujala a presvedčila,“ povedal Čada.

Okrem viacerých českých klubov nový tréner iClinic Bratislava CAPITALS pôsobil aj v talianskej Ascone, vo švajčiarskom klube Ambri-Piotta, či špičkovom tíme KHL Avangard Omsk.

Viac k témam: EBEL Erste Bank Eishockey League
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislava Capitals oznámili meno nového trénera, v minulosti bol aj na lavičke Slovana © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!