Chevrolet prešiel do protismeru a čelne sa zrazil so Suzuki, pri nehode zomrela spolujazdkyňa (foto)

7. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

7.6.2020 (Webnoviny.sk) – Sobotňajšia podvečerná zrážka dvoch osobných áut na ceste II. triedy medzi obcami Oravský Biely Potok a Habovka v okrese Tvrdošín si vyžiadala jeden ľudský život. Agentúru SITA o tom informoval krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Tragická udalosť sa stala v sobotu 6. júna krátko po 17:00. “Tridsaťtriročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Chevrolet v smere na obec Habovka. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel na rovnom úseku cesty do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim osobným motorovým vozidlom Suzuki s prívesným vozíkom, ktoré viedol 65-ročný vodič. Pri dopravnej nehode utrpela 64-ročná spolujazdkyňa zo Suzuki zranenia, ktorým na mieste podľahla. Obaja vodiči a 26-ročný spolujazdec zo Chevroletu utrpeli predbežne ľahké zranenia,” uviedol Moravčík.

Dychové skúšky na alkohol boli u oboch vodičov negatívne. Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody polícia vyšetruje.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Chevrolet prešiel do protismeru a čelne sa zrazil so Suzuki, pri nehode zomrela spolujazdkyňa (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!