Dominika Cibulková má pôrod za sebou, s manželom sa tešia zo syna Jakuba

14. júna 2020 Tenis

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

14.6.2020 (Webnoviny.sk) – Už bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková sa v nedeľu ráno stala prvýkrát matkou, na svet priviedla syna Jakuba.

Na sociálnych sieťach spolu s manželom Michalom Navarom zverejnili fotografiu priamo z nemocničného lôžka s komentárom: “A náš život už nikdy nebude rovnako ako doteraz. Dnes sme na tomto svete privítali nášho vzácneho syna Jakuba Navaru.”

Dominika Cibulková v novembri 2019 oficiálne ukončila hráčsku kariéru a o mesiac neskôr potvrdila tehotenstvo. Už 31-ročná Bratislavčanka v minulosti osemkrát ovládla anketu Tenista roka. Rovnako v ôsmich prípadoch sa stala najobľúbenejšou tenistkou na základe hlasovania fanúšikov.

Vo svojej kariére získala osem turnajových titulov na okruhu WTA, bola vo finále Australian Open 2014 a tiež ovládla Turnaj majsteriek 2016 v Singapure. V rebríčku WTA bolo jej maximom 4. miesto z marca 2017, posledný súťažný duel odohral v máji 2019 v Paríži.

Viac k témam: pôrod, tenista roka
Zdroj: Webnoviny.sk – Dominika Cibulková má pôrod za sebou, s manželom sa tešia zo syna Jakuba © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!