Ešte to stíhate! Premeňte šancu v PLANEO Elektro na výhru 100 % vrátenia ceny nákupu

4. júna 2021 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

4.6.2021 (Webnoviny.sk) – Aj keď naši už na MS v hokeji skončili, vy ešte stále máte šancu vyhrať. Úvodné bully sa vhadzuje v PLANEO Elektro alebo na planeo.sk.

Šťastie sa neusmieva len na našich hokejistov, ale praje aj pripraveným. Pripravte si preto doma jasnú stratégiu nákupu nových elektrospotrebičov či domácich potrieb a odpáľte svoj nákup v niektorej z 53 predajní PLANEO Elektro po celom Slovensku alebo na e-shope planeo.sk.

S nakupovaním v tejto sieti je spokojný aj Boris Valábik a to až tak, že neváhal nastúpiť do tímu predajcu elektroniky:PLANEO mi je sympatické už roky. Pre mňa je totiž okrem tovaru dôležitý aj prístup k zákazníkovi, s ktorým som tu bol vždy spokojný a aj to je dôvod, prečo nakupujem práve v tejto sieti,” ozrejmil bývalý obranca obliekanie dresu PLANEO Elektro.

Ale späť do hry. Prihrávku na víťazstvo strelíte nákupom v akejkoľvek hodnote a zaregistrovaním svojho nákupu. Dorážku už nechajte na útočníka Šťastie, choďte sa prezliecť do šatne a na druhý deň si vo výsledkovej listine pozrite, ako sa mu podarilo premeniť vašu šancu na 100 % vrátenie ceny vášho nákup. Skórovať môžete do 6. júna vrátane a ak vám to náhodou nevyjde, sledujte FB PLANEO Elektro SK a už vám žiadna šanca neujde!

Tak ako? Budete mať viac šťastia než Boris Valábik v tomto spote?

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Ešte to stíhate! Premeňte šancu v PLANEO Elektro na výhru 100 % vrátenia ceny nákupu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!