Exprezidentovi finančnej správy Imreczemu vypovedali službu všetci obhajcovia, výsluch sa nekonal

4. júna 2021 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

4.6.2021 (Webnoviny.sk) – Stíhanému bývalému prezidentovi Finančnej správy Františkovi Imreczemu vypovedali službu všetci jeho obhajcovia. Informovala o tom televízia Joj na svojom spravodajskom portáli Noviny.sk.

Keďže František Imrecze chcel v piatok vypovedať, no svoju výpoveď podmienil prítomnosťou svojho obhajcu, ktorého ráno nemal, vyšetrovateľ výsluch neuskutočnil. Stíhaný si tak musí zaobstarať nového obhajcu a na výsluch pôjde až vtedy, keď bude mať obvinený nového právnika.

Podľa informácií televízie Františka Imreczeho predviedla polícia na výsluch pred deviatou ráno. Dôvodom bol plánovaný výsluch obvineného z manipulovania štátnych nákupov informačných technológií pre Finančnú správu za milióny eur.

Národná kriminálna agentúra ho plánovala vypočuť už dávnejšie, výsluch však odložili. Okrem Františka Imreczeho na výsluch prišli obhajcovia spoluobvinených, advokáti trestne stíhaných podnikateľov Petra a Jozefa Brhela, Michala Suchobu, ale aj obvinených úradníkov Finančnej správy. Výsluch sa napriek tomu nezačal.

Viac k témam: manipulovanie, výsluch
Zdroj: Webnoviny.sk – Exprezidentovi finančnej správy Imreczemu vypovedali službu všetci obhajcovia, výsluch sa nekonal © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!