Fico odporučil novinárom a opozičným politikom, aby prestali paberkovať, robiť propagandu a byť aktivistami (video)

27. februára 2024 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

27.2.2024 (SITA.sk) – Premiér Robert Fico (Smer-SD) „bol rád“, že francúzsky prezident Emmanuel Macron na konci dňa potvrdil, že na stole je aj téma vyslania vojakov členských štátov NATO alebo na územie Ukrajiny. Fico to skonštatoval počas letu do Prahy na rokovanie Vyšehradskej štvorky (V4) na margo porady, ktorú na utorok večer zvolal Macron v Paríži.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Slovenský premiér dodal, že nepotrebuje francúzskeho prezidenta ako svedka, ktorý by mu mal niečo potvrdiť alebo vyvrátiť, no potešilo ho to. Slovenské médiá a opoziční politici, podľa neho vyzneli v tejto situácii ako hlupáci.

„Včera popísali, porozprávali, liberálne médiá, opoziční poslanci a politici ,všetko možné na mňa. Že som si problém vysielania vojakov z členských štátov NATO a EÚ na Ukrajinu vymyslel, aby som vraj prekryl nejaké iné témy. Nuž tak, páni novinári a páni opoziční politici, ja mám aj inú prácu, ako zvolávať Bezpečnostnú radu SR, zvolávať vládu, ale v takomto prípade sú to tak vážne ohrozenia Slovenskej republiky, že sme na to jednoducho museli reagovať,” uviedol Fico.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Premiér Fico na samite v Paríži (fotografie)

Novinárom a opozičným politikom tiež odporučil, aby prestali paberkovať a robiť propagandu, a tiež aby prestali byť aktivistami. Dodal, že by mali robiť profesionálnu novinársku a politickú prácu, a potom budú mať také isté kvalitné informácie ako on.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Francúzsky prezident, Premiér Slovenskej republiky, rusko-ukrajinský konflikt, Vojenská pomoc Ukrajine
Zdroj: SITA.sk – Fico odporučil novinárom a opozičným politikom, aby prestali paberkovať, robiť propagandu a byť aktivistami (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!