Fico plánuje podať návrh na odvolanie ministra vnútra v pondelok 7. júna

6. júna 2021 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

6.6.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico potvrdil, že chce podať návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi vnútra SR Romanovi Mikulcovi (OĽaNO) v pondelok 7. júna. Informoval o tom na dnešnej tlačovej konferencii s tým, že k odvolávaniu prečíta údajnú uniknutú správu Slovenskej informačnej služby (SIS).

Tlačovou konferenciou strana Smer-SD kriticky reagovala na vystúpenia premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO) a špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica v nedeľnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike.

Fico o podaní návrhu na zvolanie mimoriadnej schôdze Národnej rady SR, ktorá sa má zaoberať odvolaním Mikulca (OĽaNO), informoval ešte v piatok 4. júna. Na tlačovej besede v Prešove uviedol, že návrh podá v pondelok 7. júna. Návrh opozičnej strany je reakciou na zadržanie šéfa Úradu inšpekčnej služby Adriána Sz. Národnou kriminálnou agentúrou.

Viac k témam: vyslovenie nedôvery
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico plánuje podať návrh na odvolanie ministra vnútra v pondelok 7. júna © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!