Fico sa v statuse na sociálnej sieti vyjadril k rozhodnutiu Pellegriniho odísť zo Smeru-SD

10. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

10.6.2020 (Webnoviny.sk) – Predsedu opozičnej strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Roberta Fica mrzí, že Peter Pellegrini (Smer-SD) neprijal jeho ponuku stať sa predsedom strany.

Ako však napísal vo svojom profile na sociálnej sieti, v jeho ďalšej politickej ceste mu drží prsty. Pellegrini na stredajšej tlačovej konferencii vyhlásil, že sa vzdal funkcie podpredsedu Smeru-SD. Svoje rozhodnutie označil za jedno z najťažších v doterajšej politickej kariére. V najbližších dňoch podnikne kroky na svoj definitívny odchod zo strany.

„Je mi úprimne ľúto, že po 20-tich rokoch v strane Smer – SD odmietol túto ponuku najmä po tom, čo ho strana nominovala na post štátneho tajomníka, ministra, predsedu parlamentu, podpredsedu vlády a napokon premiéra,” uviedol Fico. Doplnil, že Smer – SD bude pokračovať ľavicovou cestou a naďalej bude razantne chrániť sociálny štát. „Toto sa nezmení ani po odchode Petra Pellegriniho,” uzavrel Fico.

Viac k témam: podpredseda strany Smer-SD, predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico sa v statuse na sociálnej sieti vyjadril k rozhodnutiu Pellegriniho odísť zo Smeru-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!