Fond pre budúcnosť športu Niké – Získaj podporu pre seba alebo svoj klub!

22. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

22.6.2020 (Webnoviny.sk) – Si športovec? Získaj podporu pre seba alebo svoj klub. Takúto možnosť ti prináša najväčšia stávková spoločnosť na Slovensku a to prostredníctvom Fondu pre budúcnosť športu Niké. Získať grant na svoju činnosť pritom môžu všetky amatérske športové kluby, ale aj jednotlivci pôsobiaci na Slovensku.

Niké je tradičnou slovenskou a rodinnou firmou. Zároveň je najstaršou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. Svoju prvú pobočku otvorila ešte v roku 1991 v Bratislave. Niké je lídrom na slovenskom stávkovom trhu nielen vďaka širokej sieti pobočiek, ale aj vďaka inováciám a zavádzaním najnovších technológii v digitálnom priestore.

Filozofiou Niké vždy bolo a aj bude pomáhať a podporovať slovenský šport. Príkladom sú spojenia Niké a futbalový Slovan, Niké a basketbalová Prievidza a mnoho ďalších aktivít. Teraz však podporu športu posúva ešte ďalej. Hovorí riaditeľ stávkovej spoločnosti Niké Ing. Roman Berger: “My v Niké šport milujeme. Vyhrávame, ale aj prehrávame s ním už takmer 30 rokov. Projekt ako finančne pomôcť slovenským športovým nádejam, ale aj amatérskym športovcom nosíme v hlavách už dlhé obdobie. Príchodom koronakrízy sa jeho realizácia zrýchlila. Uvedomujeme si, že mnohé kluby bojujú o holé prežitie a talentovaní jednotlivci nemajú možnosť rozvíjať svoj talent. Chceme im podať pomocnú ruku, preto sme vytvorili Fond pre budúcnosť športu Niké.”

O podporu z Fondu môžu žiadať amatérske športové kluby, ale aj jednotlivci a to z rôznych športových odvetví. Stačí natočiť krátke video v športovej akcii a uložiť ho na www.nikefondsportu.sk. “Na začiatok sme do fondu vložili 100 000 eur. Následne doň vložíme jeden cent za každý podaný tiket našich klientov. Prostredníctvom našich ambasádorov Tomiho Kida Kovácsa a Dominika Greifa vyzývame športovcov, aby nám zaslali videá pri ich aktivitách. Následne jednotlivé projekty vyhodnotíme a tie, ktoré nás najviac zaujmú podporíme,” dodáva “otec” myšlienky Ing. Roman Berger.

Tak teda, si športovcom? Získaj podporu z fondu pre seba alebo svoj tím!

Informačný servis

Viac k témam: Fondn pre budúcnosť športu Niké, grant, Niké, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Fond pre budúcnosť športu Niké – Získaj podporu pre seba alebo svoj klub! © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!