Hasiči i policajti dostanú nové výstražné vybavenie na autá, opravovne odhadujú náklady na milión eur

5. júna 2021 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

5.6.2021 (Webnoviny.sk) – Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR vyhlásili verejné obstarávanie na zabezpečenie svetelných a zvukových výstražných zariadení pre policajné a hasičské autá.

S inštaláciou alebo bez

Ako sa ďalej uvádza v oznámení na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, odhadované náklady na zabezpečenie vybavenia predstavujú jeden milión eur bez DPH.

„Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (DNS) je dodávka systémov svetelných a zvukových výstražných zariadení najmä pre potreby policajných alebo hasičských vozidiel, a to buď s inštaláciou na motorové vozidlá verejného obstarávateľa alebo bez,“ uvádza ministerstvo vnútra.

Strešné majáky i reproduktory

Podľa rezortu ide v tomto prípade napríklad o strešné majáky s magnetickým uchytením ako aj s iným systémom uchytenia, reproduktory a tlakové reproduktory pre systémy svetelných a zvukových výstražných zariadení, strešné svetelné rampy v červeno-modrom aj oranžovom alebo inom prevedení alebo o interiérové svetelné rampy umožňujúce zobrazovanie nápisov „Polícia”, „Stop” a podobne.

Záujemcovia o dodanie zariadení môžu ponuky predkladať do 22. júna.

Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR sú akciovou spoločnosťou rezortu. Okrem poskytovania služieb širokej verejnosti v oblasti opravy áut majú na starosti aj servis policajných alebo hasičských automobilov a iných technických prostriedkov v správe ministerstva vnútra.

Viac k témam: autá, hasiči, policajti, verejné obstarávanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Hasiči i policajti dostanú nové výstražné vybavenie na autá, opravovne odhadujú náklady na milión eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!