Herec Štefan Kvietik obviňuje médiá z osočovania, rozhodol sa brániť legálnymi prostriedkami

11. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

11.6.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský herec Štefan Kvietik sa rozhodol v súvislosti s medializáciou zadržania jeho syna právne chrániť svoju povesť. Uvádza sa to vo vyhlásení, ktoré agentúre SITA poslal jeho právny zástupca Slavomír Rabatin.

“Pri nepotvrdených obvineniach môjho syna niektoré médiá nielenže nerešpektujú zákonnú prezumpciu neviny, ale v súvislosti s mojou osobou aj zverejňujú množstvo nepravdivých, pravdu skresľujúcich, účelových a difamujúcich informácií. Tým nielen osočujú mňa a moju rodinu, ale aj spochybňujú môj doterajší občiansky, profesionálny život a celospoločenský kultúrny prínos,” oznámil prostredníctvom právnika 86-ročný herec, podľa ktorého sa “štvavá a systematická škandalizácia” jeho osoby opakuje a poškodzuje jeho dobré meno. Rozhodol sa preto chrániť súkromie a dôstojnosť rodiny legálnymi prostriedkami.

Médiá herca spomínali v súvislosti s jeho synom, podnikateľom Martinom K., ktorého v apríli zadržala Národná kriminálna agentúra (NAKA) v rámci akcie „Dobytkár“ pre podozrenie zo spáchania korupčnej trestnej činnosti.

NAKA v rámci nej opakovane počas marca a apríla vykonávala zaisťovacie úkony na celom území Slovenska. Dôvodom sú podozrenia z korupčnej trestnej činnosti a legalizácie príjmov z trestnej činnosti z prostredia Pôdohospodárskej platobnej agentúry (PPA).

Viac k témam: akcia “Dobytkár”
Zdroj: Webnoviny.sk – Herec Štefan Kvietik obviňuje médiá z osočovania, rozhodol sa brániť legálnymi prostriedkami © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!