Hokejisti Detvy budú mať v nasledujúcej sezóne nového trénera, hráčov povedie Ernest Bokroš

25. júna 2020 Hokej

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

25.6.2020 (Webnoviny.sk) – Trénerom hokejistov Detvy bude v nasledujúcej sezóne Ernest Bokroš. Informáciu priniesol facebook Šport v RTVS. Na uvedenom poste nahradil Josefa Tureka.

“Rozhodoval som sa medzi dvoma trénermi – doterajším koučom Pepom Turekom a Ernestom Bokrošom. Vyšlo to tak, že nás povedie Ernest Bokroš,” povedal šéf detvianskeho hokeja Róbert Ľupták.

Bokrošove predchádzajúce pôsobenie

Šesťdesiatročný Bokroš je známy najmä z postu kouča reprezentácie Slovenska do 20 rokov, v minulosti pracoval aj ako asistent pri reprezentačnom A-tíme SR. Bol pri zlatej medaile na MS 2002 v Göteborgu aj striebre na MS 2000 v Petrohrade.

Na klubovej úrovni pôsobil vo Zvolene, Slovane Bratislava, Zlíne, Vítkoviciach či Českých Budějoviciach, ako asistent aj v Trenčíne. Majstrovské tituly získal v Slovane, Zvolene aj Zlíne.

Vyššie ciele Detvy

“Ponúk nebolo až toľko, ale bolo z čoho vyberať. Pán Ľupták prišiel za mnou s konkrétnymi vecami a cieľmi. Dohodli sme sa a ciele v Detve budú v ďalšej sezóne vyššie,” povedal Bokroš vo videu RTVS.

Viac k témam: koučing, tréner
Zdroj: Webnoviny.sk – Hokejisti Detvy budú mať v nasledujúcej sezóne nového trénera, hráčov povedie Ernest Bokroš © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!