Igor Šulík sa stal globálnym lídrom pre Leadership Services vo svetovej organizácii Amrop

5. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

5.6.2020 (Webnoviny.sk) – The Amrop Partnership má novú predsedníčku a štyroch členov Správnej rady. Na najvyšší post sa postavila Annika Farin z nemeckej kancelárie, pričom významnú pozíciu v globálnej štruktúre získal aj skúsený partner zo Slovenska.

Annika Farin, zakladajúca partnerka spoločnosti Amrop v Nemecku, sa stala globálnou chairwoman Amropu, čím na svoje plecia prevzala hlavnú zodpovednosť za strategický rozvoj v takmer 50 krajinách. “Považujem za česť, že môžem Amrop podporovať v jeho misii dôveryhodného poradcu. Amrop je agilná, prepojená a do budúcnosti hľadiaca organizácia, ktorá združuje stovky inšpiratívnych a rozmanitých profesionálov. V svetle súčasnej situácie na celom svete očakávame zásadné zmeny v oblasti líderstva, ktoré sú nevyhnutné pre našich klientov, kandidátov i organizácie, pre ktoré pracujú. Nielen od nich sa bude vyžadovať etickejší, zodpovednejší a udržateľnejší prístup a Amrop má najlepšiu pozíciu pomôcť pri naplnení týchto potrieb,” povedala Annika Farin. Novými členmi v osemmiestnej Správnej rade Amropu sa stali Oana Ciornei (Rumunsko), Marie Högstedt (Švédsko), Adam Saunders (Spojené kráľovstvo) a Jarle Trandokken (Nórsko). Nové zloženie tak ako dosiaľ korešponduje s globálnym rozmerom skupiny a so schopnosťou sofistikovane pristupovať k rozličným potrebám klientov.

V súvislosti s májovými personálnymi zmenami vo vedení Amropu zaznamenala výrazný úspech slovenská kancelária. Igor Šulík, Managing Leadership Partner spoločnosti Amrop Jenewein, sa stal globálnym lídrom pre Leadership Services. Možnosť viesť globálnu pracovnú skupinu práve pre oblasť líderstva, ktorá – ako poznamenala aj Annika Farin, je dnes pre celý svet viac ako kľúčová, je ocenením doterajšej poradenskej práce spoločnosti Amrop Jenewein a jej tímu na slovenskom a širšom stredoeurópskom trhu. “Naša schopnosť neustále inovovať ponúkané služby, prichádzať s riešeniami, ktoré vychádzajú z najnovších poznatkov kognitívnej sociálnej neurovedy a ktoré aj narúšajú zaužívané paradigmy v oblasti rozvoja líderských schopností, je niečo, čo chce Amrop ponúknuť na globálnej úrovni. Teším sa, že môžem byť tým, kto bude spolu s kolegami z celého sveta pomáhať organizáciám v budovaní líderských schopností pre 21. storočie,” zhrnul svoje prvé predstavy Igor Šulík.

Informačný servis

Viac k témam: Amrop, Leadership Services, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Igor Šulík sa stal globálnym lídrom pre Leadership Services vo svetovej organizácii Amrop © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!