Karnozín Extra s novou ambasádorkou – Gizkou Oňovou

20. júla 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

20.7.2020 (Webnoviny.sk) – Líder v oblasti predaja a distribúcie  karnozínu na Slovensku posilňuje svoju “vlajkovú loď”  – Karnozín Extra – s cieľom čo najadresnejšie osloviť konkrétne cieľové skupiny.

Karnozín je látka telu vlastná, ktorá je primárnou stavebnou látkou bunky a zároveň bunku dokáže regenerovať. Pritom sa stará tiež o to, aby bunky medzi sebou komunikovali a tak zabezpečili automatické fungovanie nášho organizmu. Látku Karnozín si každá bunka produkuje podľa potreby. Približne do dvadsiateho ôsmeho roku života telo zvláda produkovať dostatočné množstvo karnozínu. Potom však jeho hladina začne klesať, čo má za následok zníženú regeneráciu buniek.

Večne vitálnu, energickú, usmievavú i optimistickú Gizku Oňovú už odteraz môžete hľadať aj za produktom Karnozín Extra, ktorý je určený každému, kto hľadá tento “elixír mladosti”.  Rozhodla som sa že okrem pestrej stravy, pohybu a pitného režimu budem pravidelne užívať Karnozin Extra. Podporím svoj imunitný systém vďaka kráľovnej antioxidantov. Chcem žiť život bez bolestných obmedzení. Prevencia je heslo mojich mladých priateľov umelcov,  športovcov,  biznismenov,  ale aj seniorov a ja som sa k nim pridala” hovorí nestarnúca Gizka Oňová, ktorá určite pozná elixír večnej mladosti 😊 Poznáme ju ako legendu “evergrínov”, televíznu mediátorku, speváčku a muzikálovú herečku, pričom rovnako starostlivo stíha aj rolu manželky, maminy, babky v jednej osobe.

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom (nielen)proti starnutiu, ale zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Zaistia nový prísun vitality, energie, optimizmu a pôsobia výrazne antistresovo  –  presne tak ako naša Gizka !” dodáva s úsmevom Štefan Pogány, CEO CarnoMedu s.r.o.

Informačný servis

Viac k témam: CarnoMed, karnozín, Karnozín Extra, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Karnozín Extra s novou ambasádorkou – Gizkou Oňovou © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!