Mladík zaútočil na tínedžera s nožom v ruke, pre vážne poškodenie pľúc mu hrozí vysoký trest

21. decembra 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

21.12.2020 (Webnoviny.sk) – Tínedžer čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu ublíženia na zdraví po minulotýždňovej potýčke v Bratislave. Bitka medzi dvoma mladíkmi na Nevädzovej ulici sa skončila poškodením pľúc jedného z nich. O prípade informovala v tlačovej správe bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková. “Iba 17-ročný Bratislavčan napadol 15-ročného chlapca,” uviedla hovorkyňa.

“Obvinený poškodeného viackrát bodol do chrbta, do lopatky a rebier. Napadnutému chlapcovi bola útokom spôsobená ťažká ujma na zdraví poškodením pľúc,” uviedla ďalej hovorkyňa a dodala, že v prípade preukázania viny hrozí mladíkovi za ublíženie na zdraví na chránenej osobe za krízovej situácie trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

V prípade mladistvého sa trest skracuje na polovicu. “Vyšetrovateľ zároveň predložil spis prokurátorovi za účelom spracovania návrhu na väzobné stíhanie obvineného,” uzavrela hovorkyňa.

Viac k témam: útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladík zaútočil na tínedžera s nožom v ruke, pre vážne poškodenie pľúc mu hrozí vysoký trest © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!