Motorkár sa zrazil s autom a nehodu neprežil, polícia upozorňuje na zraniteľnosť na cestách

5. júla 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

5.7.2020 (Webnoviny.sk) – Smrťou 49-ročného motocyklistu sa skončila sobotňajšia zrážka motorky s osobným autom v Púchovskom okrese. Ako informuje trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, 49-ročný motocyklista z doposiaľ nezistených príčin prešiel na ceste l/61 medzi Visolajmi a Belušou do protismeru, kde čelne narazil do protiidúceho osobného auta zn. Škoda. Motocyklista utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vodič osobného auta neutrpel žiadne zranenia, dychovú skúšku na alkohol mal negatívnu.

Počas slnečných dní je na cestách oveľa viac motorkárov, ako po iné dni. “Motocyklisti, uvedomte si, že patríte k najzraniteľnejším účastníkom cestnej premávky. Ak sa zrazíte s motorovým vozidlom alebo s pevnou prekážkou, v drvivej väčšine sa to končí smrťou alebo ťažkým zranením s trvalými následkami. Nie je na mieste preceňovať svoje schopnosti a podceňovať riziká rýchlej jazdy,” vyzýva polícia na sociálnej sieti.

Viac k témam: dopravná nehoda, motocyklista, tragická nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Motorkár sa zrazil s autom a nehodu neprežil, polícia upozorňuje na zraniteľnosť na cestách © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!