Muž preliezol plot a zdolal aj 18-metrový stožiar, len aby ukradol kameru (foto)

6. júla 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

6.7.2020 (Webnoviny.sk) – Neznámy zlodej na Devínskej kobyle v Bratislave preliezol dvojmetrový plot a zdolal 18 metrový stožiar, aby ukradol kameru. Na sociálnej sieti o tom informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave.

“Policajti štvrtého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti krádeže z 30. júna,” uvádza polícia a dodáva, že neznámy páchateľ krátko pred 20:00 preliezol 220 centimetrov vysoký plot a vyliezol rebríkom vo vnútri stožiaru do výšky približne 18 metrov, odkiaľ ukradol kameru a poškodil kabeláž, čím spôsobil škodu viac ako 6-tisíc eur.

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri vyšetrovaní uvedeného skutku a zistení totožnosti mužov na záznamoch s priemyselnej kamery. Akékoľvek informácie je možné oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na facebookovom profile polície.

Viac k témam: krádež, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž preliezol plot a zdolal aj 18-metrový stožiar, len aby ukradol kameru (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!