Na doživotie odsúdený Nigut je ďalší s policajnou pozvánkou k štedrovečernému stolu

22. decembra 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

22.12.2020 (Webnoviny.sk) – Policajný zbor SR (PZ SR) v rámci vianočnej kampane upozorňuje na pátranie po Róbertovi Nigutovi. Ako polícia uvádza na sociálnej sieti, akékoľvek informácie o ňom je potrebné oznámiť na linku 158 alebo prostredníctvom súkromnej správy na sociálnej sieti.

Nigut bol odsúdený na doživotie

Niguta na doživotie odsúdili v rámci procesu s východoslovenskou zločineckou skupinou vedenou Róbertom Okoličánym.

PZ SR aj tento rok upozorňuje na najhľadanejšie osoby v rámci vianočnej kampane, ktorej cieľom je „pútavo a masovo zaujať verejnosť s úmyslom získania informácií vedúcich k ich vypátraniu“.

Virtuálna pozvánka k štedrovečernému stolu

Tento rok je hlavným motívom kampane virtuálna pozvánka k štedrovečernému stolu. Fiktívna večera bude organizovaná na adrese Chorvátska 5 v Bratislave, čo predstavuje sídlo Ústavu na výkon väzby a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody.

Vtipným spracovaním serióznej témy chce polícia osloviť čo najväčšie publikum. Minuloročná vianočná kampaň priniesla pozitívny výsledok, na základe zverejneného statusu boli získané informácie k vtedy dlhoročne nezvestnému Henrichovi Sz., členovi gangu takáčovcov. Muž bol vďaka kampani zatknutý.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk – Na doživotie odsúdený Nigut je ďalší s policajnou pozvánkou k štedrovečernému stolu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!