Neprimerane rýchla jazda sa motorkárovi nevyplatila, polícia ho nachytala v dobe zákazu šoférovania

26. júla 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

26.7.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti v sobotu večer zadržali motorkára, ktorému okresný súd v Galante uložil mesiac dozadu zákaz činnosti viesť motorové vozidlo na tri roky.

Ako uvádza Policajný zbor Trnavského kraja na sociálnej sieti, policajti z pohotovostných motorizovaných jednotiek (PMJ) si počas večernej služby všimli vodiča, ktorý sa presúva po obci Dolná Streda neprimerane rýchlo a jazdou mohol ohroziť ostatných obyvateľov obce.

„Policajti mu dali znamenie na zastavenie, ktoré vôbec nerešpektoval. Hliadka ho preto opätovne vyzvala, aby zastavil. Počas jazdy v meste Sereď nezvládol riadenie, narazil do auta PMJ a z Hondy CBR 600 spadol,“ ozrejmila polícia. Dodáva, že vodič s hliadkou od začiatku nespolupracoval. Navyše ich na mieste nehody zavádzal o svojej totožnosti.

Po jednorázovom ošetrení skončil 33-ročný vodič z obce Zemianske Sady v cele policajného zaistenia. Vodič bol povereným policajtom obvinený z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Viac k témam: dopravná nehoda, zákaz viesť motorové vozidlá
Zdroj: Webnoviny.sk – Neprimerane rýchla jazda sa motorkárovi nevyplatila, polícia ho nachytala v dobe zákazu šoférovania © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!