Nitra si udržala viacerých hráčov z minulej sezóny Tipsport ligy, do Slovana sa vracia Mráz

24. júla 2020 Hokej

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

24.7.2020 (Webnoviny.sk) – V rámci letnej pauzy pred tipsportligovou hokejovou sezónou 2020/2021 jednotlivé kluby pokračujú v angažovaní nových hráčov.

Popradčania napríklad predĺžili zmluvu s útočníkom Lukášom Handlovským, ktorý je “kamzíkom” od októbra 2019 po príchode z konkurenčného Zvolena.

Pod Zoborom v HK Nitra si udržali viacero hráčov z minulosezónneho kádra, ide o brankára Adama Nagya, obrancov Branislava Mezeia, Miroslava Pupáka, či útočníkov Juraja Šišku, Erika Čaládiho, Jakuba Minárika a Denisa Pätoprstého.

Nitrania tiež angažovali dvojicu svojich odchovancov – centra Tomáša Hrnku z Banskej Bystrice a krídelníka Mareka Tvrdoňa z poľskej Cracovie Krakov.

Ďalších nových hráčov hlási aj Slovan Bratislava. Po Branislavovi Rapáčovi prichádza k “belasým” z Košíc aj útočník Dalibor Bortňák. Do klubu sa tiež po dlhšej pauze vracia Bruno Mráz, ktorý dosiaľ naposledy pôsobil v HKM Zvolen.

Viac k témam: Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Nitra si udržala viacerých hráčov z minulej sezóny Tipsport ligy, do Slovana sa vracia Mráz © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!