Novým šéfom štátnych hmotných rezerv sa stal poradca ministra Sulíka

14. mája 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

14.5.2020 (Webnoviny.sk) – Novým predsedom Správy štátnych hmotných rezerv SR je Ján Rudolf. Vo štvrtok o tom rozhodla vláda. Štátne rezervy dočasne riadila Lucia Gocníková po tom, ako kabinet pre podozrivé nákupy ochranných pomôcok potrebných pre boj s koronavírusom z tohto postu odvolal Kajetána Kičuru. Ten bol na čele úradu osem rokov.

Ešte v apríli pritom u Kičuru zasahovala NAKA, domová prehliadka súvisela s podozreniami z machinácií pri verejnom obstarávaní. Následne dal prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry súhlas na jeho zadržanie a bolo voči nemu vznesené obvinenie z prijímania úplatku a legalizácie príjmu z trestnej činnosti. Stíhaný je väzobne.

Ján Rudolf aktuálne pôsobí ako poradca podpredsedu vlády a ministra hospodárstva SR Richarda Sulíka. Venoval sa aj pedagogickej činnosti, pôsobil na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave, ako aj na Katedre ekonómie a financií Vysokej školy ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave.

Viac k témam: minister hospodárstva SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Novým šéfom štátnych hmotných rezerv sa stal poradca ministra Sulíka © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!