Peter Sagan je Niké Športovec mesiaca máj!

2. júna 2021 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

2.6.2021 (Webnoviny.sk) – Populárna televízna anketa, ktorej hlavným partnerom je spoločnosť Niké, už pozná svojho májového víťaza. Niké Športovcom mesiaca sa stal fenomenálny cyklista Peter Sagan, jazdiaci za tím BORA-Hansgrohe. O výsledku rozhodla odborná porota pozostávajúca zo športových novinárov a odborníkov, ktorá mu udelila najviac bodov.

Rodákovi zo Žiliny víťazstvo v ankete zabezpečil premiérový zisk cyklámenového dresu za víťazstvo v bodovacej súťaži na Giro d´Italia. Na prestížnych pretekoch dokonca vyhral aj jednu z etáp, v poradí desiatu.

Pre Sagana je to ďalší skvelý úspech v jeho bohatej kariére. Na svojom konte má tri tituly majstra sveta. Zberateľom je ale hlavne zelených dresov na Tour de France, ktorých už má vo svojej zbierke sedem.

Anketu Niké Športovec mesiaca prináša stávková spoločnosť Niké v spolupráci s RTVS. Odborná porota mala v máji náročnú prácu, keďže viacerým športovcom sa podaril skvelý výsledok. Za Saganom skončil druhý Milan Škriniar, ktorý vyhral taliansky titul, bronz obsadili hokejisti majstrovského Zvolena.

Spoločnosť Niké Petrovi Saganovi srdečne gratuluje.

Výsledky: máj 2021

Peter Sagan (cyklistika)
Milan Škriniar (futbal)
HKM Zvolen (hokej)

Informačný servis

Viac k témam: Niké Športovec mesiaca, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Peter Sagan je Niké Športovec mesiaca máj! © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!