Policajné hliadky sledovali pred Nitrou podozrivé auto, nachádzali sa v ňom ozbrojení muži (foto)

19. decembra 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

19.12.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti na ceste medzi Veľkým Lapášom a Nitrou zadržali dvoch ozbrojených mužov vo veku 30 a 22 rokov. Ako informovala Polícia SR – Nitriansky kraj vo svojom profile na sociálnej sieti, v ich vozidle našli policajti zbraň.

Zadržaní muži po vykonaných procesných úkonoch putovali do policajnej cely. Polícia bližšie informácie k tejto veci nemôže poskytnúť vzhľadom na neskončené procesné úkony.

Muži sa mali dopustiť trestného činu

Operačný dôstojník upozornil v policajnej vysielačke, že smerom od Kalnej nad Hronom na Nitru majú ísť osobným motorovým vozidlom Saab dvaja muži. Policajtom uviedol, že títo muži sa dopustili trestného činu, pričom minimálne jeden z nich mal byť ozbrojený.

„Na túto výzvu ako prví zareagovali policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vrábľoch, ktorí spozorovali uvedené vozidlo. Toto auto sledovali, čo oznámili prostredníctvom vysielačky ostatným hliadkam, pričom udávali jeho smer a polohu,“ priblížila nitrianska polícia.

Podozrivému autu šli naproti dve hliadky

Po oznámení operačný dôstojník vyslal dve hliadky pohotovostnej motorizovanej jednotky z Nitry, aby išli oproti podozrivému vozidlu a spolu s vrábeľskou hliadkou vykonali služobný zákrok.

Následne v úseku cesty medzi Veľkým Lapášom a Nitrou sa policajtom podarilo taktickým spôsobom zastaviť vozidlo a mužov zadržali.

Viac k témam: ozbrojenci, trestný čin
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajné hliadky sledovali pred Nitrou podozrivé auto, nachádzali sa v ňom ozbrojení muži (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!