Policajti z NAKA vykopali pozostatky hľadaného mafiána, Interpol ho hľadal od roku 2002

9. mája 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

9.5.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti z Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) vykopali pozostatky jedného z najhľadanejších zločincov Slovenska. Neďaleko Dunajskej Stredy objavili policajti telesné pozostatky Pavla Egreckého, ktorého Interpol hľadal už od roku 2002.

Egrecký sa v 90. rokoch minulého storočia pohyboval v prostredí martinského podsvetia. Údajne sa živil vyberaním výpalného od miestnych podnikateľov. V roku 2002 ho zadržali a obvinili z vydierania. Z polície však ušiel cez okno toalety.

V okolí Dunajskej Stredy našli policajti v minulom roku 12 tiel. „Stále sa kope, stále sa hľadajú ďalšie telá, je to dlhodobá práca,“ povedal prokurátor Bohdan Čeľovský.

Dunajskostredské podsvetie okolo bossa Ľudovíta Sátora má podľa svedkov na svedomí viac ako sto ľudských životov. Ide o organizovanú zločineckú skupinu s najväčšou brutalitou, ktorá na území Slovenska pôsobila. Informáciu priniesol portál topky.sk.

Viac k témam: hrob
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti z NAKA vykopali pozostatky hľadaného mafiána, Interpol ho hľadal od roku 2002 © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!