Policajti zachraňovali muža s nožom v bruchu, podozrivého páchateľa vypátrali a zadržali

17. júla 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

17.7.2020 (Webnoviny.sk) – Žiarski policajti zachraňovali v stredu večer mladého muža, ktorý mal v bruchu zapichnutý nôž. V rukách polície skončil aj podozrivý útočník. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, policajtov privolala žena, na ktorú páchateľ krátko pred krvavým incidentom vykrikoval.

Vystrašená žena o pomoc požiadala okoloidúceho muža, ktorého následne útočník napadol nožom. Privolaní policajti mužovi poskytli prvú pomoc a udržiavali ho pri vedomí až do príchodu záchranárov. Hliadka po získaní potrebných informácií našla bydlisko podozrivého.

“Nakoľko vznikla dôvodná obava o život a zdravie ďalšej osoby, policajti ho opakovane vyzývali, aby otvoril byt, načo nereagoval, preto policajti v zmysle zákona byt otvorili. Po výzvach podozrivý kládol odpor, preto museli byť použité voči osobe donucovacie prostriedky a následne bol eskortovaný na policajné oddelenie,” uviedla polícia.

Prípad prevzal vyšetrovateľ a prebieha ďalšie vyšetrovanie.

Viac k témam: útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti zachraňovali muža s nožom v bruchu, podozrivého páchateľa vypátrali a zadržali © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!