Polícia chytila opitého vodiča, muž mal dokonca odobratý vodičák a zákaz šoférovať

8. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

8.6.2020 (Webnoviny.sk) – Z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a z trestného činu marenia výkonu úradného rozhodnutia obvinila polícia 28-ročného muža z obce Slovenská Volová v Humenskom okrese.

Muž v sobotu 6. júna podvečer jazdil so svojím vozidlom značky Daewoo po miestnej komunikácií v obci Brestov v okrese Prešov, kde ho policajná hliadka zastavila. Podrobil sa dychovej skúške na alkohol, namerali mu hodnotu 2,77 promile.

“Lustráciou vodiča bolo zistené, že nie je držiteľom vodičského oprávnenia a dokonca vozidlo viedol v čase zákazu viesť motorové vozidlá všetkých druhov,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová s tým, že zákaz jazdiť mu uložili v roku 2016 a platí až do júna 2021.

Vec vyšetruje poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Humennom. Vodič bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Viac k témam: alkohol za volantom, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia chytila opitého vodiča, muž mal dokonca odobratý vodičák a zákaz šoférovať © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!