Polícia zadržala v Nitre drogového dílera, po náhodnej kontrole má na krku už druhé obvinenie (foto)

19. júla 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

19.7.2020 (Webnoviny.sk) – Nitrianski policajti zadržali 41-ročného muža a obvinili ho z drogovej trestnej činnosti. Vyšetrovateľka policajného zboru dala podnet na jeho väzobné trestné stíhanie. Informuje o tom polícia vo svojom profile na sociálnej sieti.

„Policajti nitrianskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky už neraz ukázali svoju akčnosť, prehľad a profesionalitu. Tentokrát dopomohli k objasneniu drogovej trestnej činnosti. V nedávnej nočnej službe kontrolovali na križovatke ulíc Kmeťovej a Popradskej v Nitre vozidlo VW Passat. Jeho vodič totiž nedal znamenie o zmene smeru jazdy. Pri kontrole zistili, že stoja zoči-voči známej ‚firme‘. 41-ročný muž zo Šoporne sa v Nitre pohyboval často,“ ozrejmila polícia.

Nitriansky vyšetrovateľ muža stíha za drogovú trestnú činnosť a k druhému obvineniu sa dopracoval po tejto kontrole. Policajti u neho v aute totiž našli vrecká s obsahom zelenej sušenej rastlinnej látky a dve vrecká s kryštalickou látkou.

„Po obvinení z drogovej trestnej činnosti dala vyšetrovateľka policajného zboru podnet na návrh na jeho väzobné trestné stíhanie, ktoré okresný súd akceptoval,“ dodala polícia.

Viac k témam: drogový díler, drogy, zatknutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia zadržala v Nitre drogového dílera, po náhodnej kontrole má na krku už druhé obvinenie (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!