Prezidentka Čaputová vyzvala vládnych politikov, aby dodržiavali princípy, ktoré žiadali od svojich oponentov

26. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

26.6.2020 (Webnoviny.sk) – Pre budovanie dôvery verejnosti v spravodlivosť a inštitúcie je potrebné, aby vládni politici dôsledne dodržiavali také isté princípy, aké z opozície žiadali od svojich oponentov.

Vo svojom profile na sociálnej sieti to napísala prezidentka Zuzana Čaputová. Predseda Národnej rady SR a líder hnutia Sme rodina Boris Kollár na piatkovej tlačovej konferencii v reakcii na kauzu jeho diplomovej práce vyhlásil, že nebude v politike používať svoj magisterský titul.

„S nástupom novej vlády boli oprávnene spojené veľké očakávania verejnosti. Získala silný protikorupčný mandát, aj silný mandát na zmenu výkonu politickej moci. Pre budovanie dôvery verejnosti v spravodlivosť a inštitúcie je ale potrebné, aby vládni politici dôsledne dodržiavali také isté princípy, aké z opozície žiadali od svojich oponentov,“ uviedla Čaputová.

Viac k témam: Kollárova diplomová práca, predseda hnutia Sme rodina, predseda Národnej rady SR (NR SR), prezident Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezidentka Čaputová vyzvala vládnych politikov, aby dodržiavali princípy, ktoré žiadali od svojich oponentov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!