Reštaurácie McDonald’s v Trnave prešli komplexnou dezinfekciou pre prípad prenosu Covid-19 na oslave

24. augusta 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

24.8.2020 (Webnoviny.sk) – Obe reštaurácie McDonald’s v Trnave sú po komplexnej dezinfekcii priestorov a vykonaní ďalších opatrení s povolením opäť otvorené. Ich otvorenie povolil Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave. Reštaurácie zatvorili v piatok po pozitívnych testoch na COVID-19 v prípade troch zamestnancov.

„Zákazníkov ubezpečujeme, že naša spoločnosť od začiatku epidémie striktne dodržiava prísne hygienické a zdravotné opatrenia, pretože zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov a zamestnancov sú pre nás prvoradé,“ uviedla Lucia Poláčeková z McDonald´s Slovakia s tým, že prevádzky boli otvorené už v nedeľu. K prenosu nákazy v tomto prípade nedošlo v reštauráciách, prípady podľa Úradu verejného zdravotníctva súviseli s rodinnou oslavou.

Ako Poláčeková ďalej informovala, už od začiatku epidémie všetci zamestnanci používajú ochranné pomôcky, akými sú rúška, rukavice, dezinfekčné prostriedky, a všetky priestory reštaurácií vrátane výdajových okienok sa so zvýšenou frekvenciou dezinfikujú. Každý zamestnanec musí prejsť denne zdravotným filtrom. Okrem toho pri pokladniciach a výdajných pultoch pribudli ochranné plexisklá.

V okrese Trnava bolo od začiatku marca 68 osôb pozitívne testovaných na chorenie COVID-19.

Viac k témam: Koronavírus, McDonald´s Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk – Reštaurácie McDonald’s v Trnave prešli komplexnou dezinfekciou pre prípad prenosu Covid-19 na oslave © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!