Škriniar a jeho spoluhráči v Interi podstúpili povinné testy, koronavírus sa u nich nepotvrdil

8. mája 2020 Futbal

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

8.5.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar a ani jeden z jeho spoluhráčov v talianskom klube Inter Miláno nemali pozitívny test na koronavírus. Klub tak môže pokračovať v tréningovom procese v klubovom Suning Center.

Vedenie Interu v úvode aktuálneho týždňa muselo prerušiť prípravu A-tímu, pretože nie všetci jeho členovia mali za sebou predpísaný test, no taký je aktuálny predpis talianskej vlády.

Viac o téme: Koronavírus

Klub prostredníctvom tlačovej správy informoval, že všetky testy vyšli s negatívnym výsledkom. “Dobrovoľné individuálne tréningy tak môžu pokračovať,” informoval Inter. Svoje tréningové centrum pre hráčov A-tímu už otvoril aj druhý milánsky klub AC.

Väčšina klubov talianskej Serie A už umožnila svojim hráčom individuálne tréningy na trávniku, no spoločná príprava v Taliansku nebude možná pred 18. májom. Serie A je prerušená už viac ako dva mesiac a je otázne, kedy a či vôbec bude sezóna 2019/2020 pokračovať. Proti je napríklad klub Brescia Calcio.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Koronavírus COVID-19 v Taliansku
Zdroj: Webnoviny.sk – Škriniar a jeho spoluhráči v Interi podstúpili povinné testy, koronavírus sa u nich nepotvrdil © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!