Škriniar je momentálne nepredajný, pre Inter Miláno je jedným z najdôležitejších hráčov

11. júna 2020 Futbal

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

11.6.2020 (Webnoviny.sk) – Milan Škriniar je momentálne nepredajný, aspoň podľa piatkového vydania denníka Gazzetta dello Sport. Podľa trénera Interu Miláno Antonia Conteho je slovenský obranca jedným z najdôležitejších hráčov v jeho tíme, v ktorom preferuje systém 3-5-2 a Škriniar nastupuje na pravej strane trojčlennej defenzívy.

V hre boli viaceré veľkokluby

V súvislosti s blížiacim sa letným prestupovým termínom sa meno 25-ročného rodáka zo Žiaru nad Hronom spomínalo s viacerými európskymi veľkoklubmi.

V hre mali byť dokonca ťažké kalibre z Anglicka ako Manchester United, FC Liverpool či Manchester City či španielski velikáni Real Madrid a FC Barcelona.

Lenže v Miláne údajne rátajú s tým, že si aktuálne najlepšieho slovenského futbalistu udržia až do konca jeho súčasného kontraktu, teda zavŕšenia sezóny 2022/2023.

V zmluve nemá klauzulu

“Škriniar nemá v zmluve klauzulu o predčasnom uvoľnení už toto leto. A Inter ho nechce predať ani v ďalších dvoch prestupových termínoch. Všeobecne sa očakáva, že kvalita na trhu s prestupmi sa zníži,” tvrdí taliansky portál sempreinter.com.

Inter Miláno je pred reštartom talianskej Serie A na treťom mieste tabuľky s odstupom 9 bodov, ale zápasom k dobru proti lídrovi Juventusu Turín. Na druhé Lazio Rím Inter stráca 8 bodov. Interisti začnú sezónu dohrávať v nedeľu 21. júna domácim súbojom so Sampdoriou Janov.

Viac k témam: Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Škriniar je momentálne nepredajný, pre Inter Miláno je jedným z najdôležitejších hráčov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!