Slováci začali sezónu s chybami a Česi ich vytrestali, mladí hokejisti zlyhali vo všetkých zápasoch

28. júla 2020 Hokej

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

28.7.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenská hokejová reprezentácia hráčov do 20 rokov nemá za sebou najvydarenejší štart sezóny 2020/2021. V druhej polovici júla totiž prehrala všetky tri prípravné zápasy s rovesníkmi z Česka – postupne 2:6, 0:4 a 1:3. Pod vedením trénera Róberta Petrovického mladí Slováci robili chyby a domáci ich za ne trestali.

“V prvom zápase sme boli do polovice vyrovnaný súper, ale potom sme spravili nejaké chybičky. V druhom to bolo podobné a v treťom to isté, stále tam boli malé chyby,” zhodnotil hlavný kouč všetky tri stretnutia v Brne podľa webu HockeySlovakia.sk.

Petrovického však potešilo, že po dlhej pauze mali Slováci možnosť odohrať súboje na ľade. “Po všetkom zrušenom v jari sme radi, že sme tieto tri zápasy odohrali. Výsledkovo sme nespokojní, ale súper mal svoju kvalitu. Vieme, kam sa musíme posunúť, aby sme mohli konkurovať. Teraz sa pozeráme do budúcnosti,” poznamenal.

Ďalšia spoločná akcia čaká na juniorskú reprezentáciu SR v druhej polovici augusta. Po kempe v Žiari nad Hronom a Bratislave absolvujú Slováci turnaj v Hodoníne. “Konanie podujatia bude závisieť od vývoja situácie ohľadom pandémie koronavírusu v danom termíne,” informuje oficiálny web Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH).

Viac k témam: slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov
Zdroj: Webnoviny.sk – Slováci začali sezónu s chybami a Česi ich vytrestali, mladí hokejisti zlyhali vo všetkých zápasoch © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!