Slovensko, Španielsko, New York, Texas. Všade tam pomáha úspešná značka nápojov pre ženy, ktorá sa zrodila u nás

12. mája 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

12.5.2020 (Webnoviny.sk) – Účinky nápojov Diva’s sa teraz zídu všetkým zdravotníkom, záchranárom a obyvateľom, najviac ohrozených epidémiou. Slovenská značka preto odštartovala iniciatívu #divaspomaha, v rámci ktorej dodáva svoje nápoje ľuďom, ktorí to potrebujú.

Diva’s produkty sú venované najmä ženám, ktoré na zvládanie každodenných povinností potrebujú silnú dávku vitamínov a ďalších látok. Účinky týchto nápojov sa však aktuálne zídu všetkým, čo musia bojovať s nákazou.

V dnešnej dobe je dôležité hlavne pevné zdravie. Nevyhnutná je poriadna dávka energie, ale aj schopnosť zvládať stres. O toto všetko sa dokážu postarať bylinkové čaje z edície Pohladenie duše, ktoré sa môžu pochváliť tromi rôznymi účinkami. Výluh z čaju matcha nabíja energiou, šípkový čaj podporuje imunitu a rooibos upokojuje.

Spoločnosť preto v apríli odštartovala inicatívu #divaspomáha, v rámci ktorej dodala bylinkové čaje infekčným oddeleniam pre deti a dospelých v Univerzitnej nemocnici Bratislava – Kramáre. Pitný režim potešil aj zdravotníkov urgentného príjmu Národného ústavu detských chorôb v Bratislave, členov záchranných zdravotníckych staníc v Bratislavskom kraji a obyvateľov Domu seniorov RUDI.

“Už od začiatku koronakrízy si uvedomujeme vážnosť situácie a preto sme sa rozhodli podporiť najkľúčovejšie skupiny obyvateľov. Pomáhame tým, čo vieme najlepšie – nápojmi plnými zdraviu prospešných látok,” uvádza Lucia Tarnóczy zo spoločnosti DIVAS drink INTERNATIONAL a.s..

Iniciatíva #divaspomaha doteraz doručila 2760 kusov nápojov v celkovej hodnote 5 500 €, no výrobca pokračuje aj naďalej. A keďže pomoc je bezhraničná, v spolupráci so zahraničnými partnermi podporuje Diva’s aj zdravotníkov a ohrozených ľudí v Španielsku a USA. V Amerike putovali nápoje do potravinových bánk, ktoré pomáhajú ľuďom, negatívne zasiahnutým koronakrízou. Dokopy bolo v štátoch New York a Texas rozdaných takmer 14 700 kusov vitamínových vôd na podporu zdravia.

Žiaľ, v boji proti nákaze sú potrebné oveľa silnejšie zbrane. Nápoje Diva’s síce nie sú vakcínou proti vírusu, sú však malým, ale účinným gestom podpory pre všetkých, čo to potrebujú najviac.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Nápoje Diva’s pomáhajú (fotografie)

Informačný servis

Viac k témam: Diva´s, DIVAS drink INTERNATIONAL, nápoj, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovensko, Španielsko, New York, Texas. Všade tam pomáha úspešná značka nápojov pre ženy, ktorá sa zrodila u nás © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!