Slúžil mafii a dlhé roky kryl zločin, pustil sa Matovič do Pellegriniho

11. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

11.6.2020 (Webnoviny.sk) – Rozhodnutie Petra Pellegriniho odísť zo strany Smer-SD pre premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) neznamená absolútne nič. Vyhlásil to po stredajšom rokovaní vlády. Pellegrini podľa jeho slov tým, že roky slúžil mafii, nemá nárok tváriť sa, že je akousi obrodou slovenskej politiky.

„Len zmení kabát a bude sa tváriť, že je nový, aj keď je to ten istý človek. Zaregistrovali ste nejaké vystúpenie Pellegriniho pri Kaliňákových kauzách (bývalý minister vnútra za Smer-SD Robert Kaliňák, pozn. SITA)? Ja nie. Zaregistrovali ste nejaké vystúpenie Pellegriniho po smrti Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ktorým by sa vzbúril Robertovi Ficovi? Ja nie. Zaregistrovali ste jeho vystúpenie, keď nejaká ´prostitútka´ chodila po boku Fica na stretnutie s nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou bez bezpečnostnej previerky? Ja nie. Pellegrini len zakaždým šúchal nožičkami a kryl dlhé roky zločin,” uviedol Matovič.

Takýto človek nebude podľa neho budúcnosťou pre Slovensko a preto s ním nemá záujem spolupracovať.

Viac k témam: podpredseda strany Smer-SD, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Slúžil mafii a dlhé roky kryl zločin, pustil sa Matovič do Pellegriniho © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!