Sony predstavila PlayStation 5, ľudia novú hernú konzolu prirovnávajú k wi-fi routeru (video)

12. júna 2020 Veda a technika

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

12.6.2020 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť Sony poskytla priaznivcom herných technológií na celom svete možnosť po prvý raz vidieť novú hernú konzolu PlayStation 5 a tiež niektoré z nových hier.

Dátum uvedenia na trh je zatiaľ nejasný

“I keď zostalo veľa nezodpovedaných otázok o PS5, najmä cena a dátum uvedenia na trh, myslím, že Sony týmto podujatím urobilo presne to, čo potrebovalo,” komentovala podľa BBC predstavenie konzoly herná kritička Laura Kate Dale.

Počas hodinového eventu spoločnosť predstavila nové hry i pokračovania populárnych titulov.

Vyzerá ako wi-fi router

“Ľudia na Twitteri sa nezhodujú v tom, či sa im zariadenie páči alebo nie, ale vo všeobecnosti Sony strávilo hodinu tým, aby ľudí nabudili,” konštatuje ďalej s tým, že podľa niektorých konzola vyzerá ako “wi-fi router”.

Počas predtočeného podujatia ukázali vyše dva tucty hier. Fanúšikovia mali napríklad možnosť prvý raz vidieť Grand Turismo 7 alebo Resident Evil 8 a nechýbali pokračovania ako Spider-Man: Miles Morales či Horizon: Forbidden West. Podľa BBC však nebolo vždy jasné, ktoré hry budú dostupné exkluzívne na PS5 a ktoré nie.

Konzolu by mali uviesť na trh pred koncom tohto roka, sedem rokov po PS4. V približne rovnakom čase by mal prísť aj konkurenčný Xbox Series X spoločnosti Microsoft.

Viac k témam: konzola, PlayStation 5, Sony
Zdroj: Webnoviny.sk – Sony predstavila PlayStation 5, ľudia novú hernú konzolu prirovnávajú k wi-fi routeru (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!