Spoločnosť Apple chystá otvorenie svojich predajní v USA, najprv začne v štyroch štátoch

10. mája 2020 Informatika

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

10.5.2020 (Webnoviny.sk) – Americká technologická spoločnosť Apple chystá otvorenie predajní v USA takmer dva mesiace po tom, ako ich pre pandémiu koronavírusu musela zatvoriť. Firma uviedla, že na budúci týždeň otvorí niektoré obchody v štyroch amerických štátoch, a to v Idahu, Južnej Karolíne, Alabame a na Aljaške. Informuje o tom portál cnn.com.

Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusu

Apple bude uplatňovať pravidlá sociálneho odstupu a umožní, aby v predajni bol naraz len určitý počet zákazníkov. “Odporúčame, aby v prípadoch, v ktorých je to možné, zákazníci nakupovali online,” dodal hovorca spoločnosti.

Firma Apple zatvorila všetky svoje predajne mimo Číny začiatkom marca. V Číne vtedy obchody otvorila po tom, ako ich mala uzavreté vo februári.

Spoločnosť doteraz otvorila predajne v juhokórejskom hlavnom meste Soul a tiež všetky obchody v Austrálii a Rakúsku. V pondelok sa chystá otvoriť aj všetky predajne v Nemecku. Apple má celkovo 510 obchodov, z toho v USA 271 predajní.

Viac k témam: Ekonomické dopady koronavírusu
Zdroj: Webnoviny.sk – Spoločnosť Apple chystá otvorenie svojich predajní v USA, najprv začne v štyroch štátoch © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!