Starší muž, ktorý sa len nedávno vrátil z väzenia, zaútočil zbraňou na svoju rodinu a vážne ich zranil

21. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

21.6.2020 (Webnoviny.sk) – Starší muž zaútočil 20. júna vo večerných hodinách v Banskej Štiavnici na svojich rodinných príslušníkov.

Ako informuje polícia na sociálnej sieti, podľa doposiaľ zistených informácií najskôr ohrozil život svojej bývalej manželky a neskôr aj ostatných členov rodiny, voči ktorým mal použiť strelnú zbraň.

Manželku a syna vážne zranil

„Poškodeným sa z miesta podarilo utiecť a podozrivý muž sa následne pokúsil siahnuť na život aj sám sebe. Na miesto už v tej chvíli dorazili policajti, ktorým sa podarilo podozrivého muža na mieste zadržať,“ priblížila polícia.

Bývalá manželka podozrivého a jeho syn boli prevezení do nemocnice. „Žene spôsobil vážne zranenia tým, že ju mal poliať neznámou horľavou látkou a synovi spôsobil strelné poranenie. K rozsahu zranení polícia nebude poskytovať žiadne bližšie informácie,“ ozrejmila policajti na sociálnej sieti.

Muž sa nedávno vrátil z väzenia

V prípade podozrivého muža ide o osobu, ktorá sa nedávno vrátila z výkonu trestu odňatia slobody. Muž si odpykával trest za týranie blízkej a zverenej osoby. Zbraň, ktorú mal v sobotu 20. júna večer použiť, nemal v legálnej držbe.

„V súčasnosti v prípade prebiehajú procesné úkony a podrobnejšie informácie prinesieme neskôr,“ uzavrela polícia.

Viac k témam: domáce väzenie, týranie, útok, zbraň
Zdroj: Webnoviny.sk – Starší muž, ktorý sa len nedávno vrátil z väzenia, zaútočil zbraňou na svoju rodinu a vážne ich zranil © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!