Sulíkovo ministerstvo hľadá firmu na prevádzku informačného systému, hodnota zákazky je vyše päť miliónov eur

6. júna 2021 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

6.6.2021 (Webnoviny.sk) – Ministerstvo hospodárstva SR hľadá spoločnosť na zabezpečenie technickej podpory prevádzky, údržby a rozvoja jej integrovaného informačného systému.

Ako ďalej vyplýva z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania, celková odhadovaná hodnota zákazky je 5,66 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty. Uvedená suma sa týka obdobia štyroch rokov a nebude hradená zo zdrojov Európskej únie. Záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať do 28. júna tohto roka.

Predmetom zákazky je poskytnutie a zabezpečenie služieb spojených s prevádzkou a údržbou už existujúceho integrovaného informačného systému rezortu hospodárstva. Cieľom je zabezpečiť jeho bezproblémovú prevádzku prostredníctvom paušálnych a objednávkových služieb.

V rámci paušálnych ide napríklad o poskytovanie bezpečnostných certifikátov, realizáciu malých servisných zásahov podľa požiadaviek, či udržiavanie softvérových licencií a údržbu hardvérových zariadení. V rámci objednávkových zase napríklad o zmenovú podporu aplikácií.

Viac k témam: informačné systémy, verejné obstarávanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Sulíkovo ministerstvo hľadá firmu na prevádzku informačného systému, hodnota zákazky je vyše päť miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!