Tínedžerka na Citroëne na križovatke nedala prednosť skútru (foto)

14. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

14.6.2020 (Webnoviny.sk) – V sobotu o 10:00 došlo na križovatke ulíc Komenského – Letná v Košiciach k dopravnej nehode osobného auta s motocyklom, pri ktorej sa ťažko zranila spolujazdkyňa na motocykli.

Podľa doterajších zistení 19-ročná vodička z Košíc viedla vozidlo zn. Citroen po Komenského ulici v smere na Hlinkovu, kde na križovatke pri odbočovaní na Letnú ulicu nedala prednosť oproti idúcemu motocyklu zn. Piaggio, idúcemu po hlavnej ceste, a narazila do jeho ľavého boku. Po zrážke motocyklista i jeho spolujazdkyňa spadli na vozovku.

V čase dopravnej nehody bola svetelná signalizácia vypnutá. Pri dopravnej nehode podľa predbežnej lekárskej správy utrpel vodič motocykla ľahké zranenia, jeho spolujazdkyňa sa zranila ťažko. Účastníci dopravnej nehody boli podrobení dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Škoda na vozidle i motocykli bola predbežne vyčíslená na tri tisíc eur,“ uviedla Mésarová.

Ako ďalej dodala, udalosť prevzal vyšetrovateľ PZ, ktorý v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. Presná príčina a bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Tínedžerka na Citroëne na križovatke nedala prednosť skútru (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!