V meste Slaný vletel autobus na zastávku, nehodu neprežilo jedno dieťa (foto)

9. júna 2020 Svet

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

9.6.2020 (Webnoviny.sk) – Prázdny linkový autobus zrazil v utorok popoludní niekoľko ľudí na zastávke v meste Slaný v okrese Kladno v Stredočeskom kraji. Nehodu neprežilo jedno dieťa. Záchranná služba ošetrila celkovo štyroch zranených, informuje český portál Novinky.cz.

Záchranári k nehode vyslali tri posádky, lekára a vrtuľník. “Maloletá osoba utrpela veľmi vážne poranenia,” oznámila hovorkyňa záchranky Petra Effenbergerová. Dieťa podľa nej zraneniam podľahlo na mieste aj napriek snahe zdravotníkov. Ďalší dospelý človek skončil v nemocnici s ľahkým zranením, lekári ošetrili ešte dvoch ľudí, ktorých stav si nevyžiadal transport do nemocnice.

Autobus patrí spoločnosti Arriva. Podľa jej hovorcu Jana Holuba išlo o manipulačnú jazdu bez cestujúcich. “Autobus bol pred deviatimi dňami na pravidelnej prehliadke, vodič u nás pracuje vyše roka a sme s ním spokojní,” uviedol Holub. Prečo autobus do zastávky narazil, vyšetruje polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – V meste Slaný vletel autobus na zastávku, nehodu neprežilo jedno dieťa (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!