Virtuálna jazda s cyklistickými hviezdami, fanúšikovia môžu šliapať do pedálov spolu so Saganovcami

6. mája 2020 Cyklistika

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

6.5.2020 (Webnoviny.sk) – Peter Sagan síce nedávno o sebe vyhlásil, že nie je žiadny virtuálny, ale skutočný jazdec a aj v čase koronakrízy si nerád sadá na domáci cyklistický trenažér. Tentoraz však urobí výnimku.

Viac o téme: Koronavírus

Spoločne s bratom Jurajom sa dali zlákať na akciu svojho nemeckého zamestnávateľa Bora-Hansgrohe, ktorý bude každý štvrtok ponúkať fanúšikom hodinovú virtuálnu jazdu spoločne s pretekármi tohto tímu. A 7. mája od 13.00 h čaká takáto hodinovka prostredníctvom aplikácie Zwift práve bratov Saganovcov.

“Snívate o jazde s hviezdami profesionálnej cyklistiky? Teraz to môžete urobiť bezpečne z pohodlia vášho domova tak, že sa každý štvrtok od 13.00 SEČ pripojíte k spoločenskej jazde tímu Bora-Hansgrohe na Zwifte. Každý týždeň povedú jazdu dvaja naši jazdci, pôjde o zábavnú hodinovku šliapania do pedálov. Neskôr sa môžeme pozrieť na intenzívnejšie tréningy. Zostaňte v spojení, pretože každý týždeň môže priniesť niečo nové,” píše sa v návode pre záujemcov, ktorý zverejnila Bora-Hansgrohe na svojom facebookovom účte.

Viac k témam: Bora-Hansgrohe, virtuálne preteky
Zdroj: Webnoviny.sk – Virtuálna jazda s cyklistickými hviezdami, fanúšikovia môžu šliapať do pedálov spolu so Saganovcami © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!