Vláda zavádza opatrenia hospodárskej mobilizácie aj pri zasielaní sms správ, zabezpečiť chce očkovanie a testovanie

2. júna 2021 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

2.6.2021 (Webnoviny.sk) – Vláda bude môcť nariadiť vykonanie ďalšieho opatrenia hospodárskej mobilizácie poskytovateľom elektronických komunikačných sietí a elektronických komunikačných služieb.

Viac o téme: Koronavírus

Ministri totiž v stredu schválili novelu nariadenia vlády na vykonanie niektorých opatrení hospodárskej mobilizácie v súvislosti s vyhlásenou mimoriadnou situáciou na zabezpečenie riešenia koronavírusu COVID-19.

Na základe nej tak kabinet nariaďuje na celom území Slovenska vykonanie opatrenia hospodárskej mobilizácie za účelom zabezpečenia zasielania sms správ najmä v súvislosti s očkovaním a testovaním osôb.

„Cieľom je zabezpečenie plynulého chodu nastaveného systému očkovania, testovania a vydávania príslušných certifikátov obyvateľstvu prostredníctvom relevantného subjektu alebo subjektov hospodárskej mobilizácie,” uvádza sa v materiáli.

Viac k témam: COVID-19, elektronické služby, Koronavírus, očkovací certifikát, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku, sms správy, testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Vláda zavádza opatrenia hospodárskej mobilizácie aj pri zasielaní sms správ, zabezpečiť chce očkovanie a testovanie © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!