Vládna koalícia vystavila Blahovi ďalšiu stopku, podľa Fica sa bojí inteligentných ľudí

13. mája 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

13.5.2020 (Webnoviny.sk) – Predseda strany Smer-sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico v stredu kritizoval vládnu koalíciu, že na rokovaní zahraničného výboru parlamentu vyškrtla poslanca Ľuboša Blahu zo zoznamu radových členov v delegácii do Parlamentného zhromaždenia Rady Európy.

„Chápem, že sa boja inteligentných ľudí, ale dohody sú dohody, a mali by byť dodržiavané,“ povedal Fico. Podľa neho na túto vládnu „partičku” neplatí nič iné len tvrdá, razantná, opozičná politika.

Vládne strany opakovane odmietli zvoliť poslanca Blahu aj za šéfa ľudskoprávneho výboru parlamentu. Fico tvrdí, že ide o porušenie dohôd koalície a opozície o rozdelení kresiel predsedov parlamentných výborov.

Podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí) pred časom agentúre SITA povedal, že koalícia Blahu nebude nikdy voliť, pretože „on ľudské práva a slobody neochraňuje, ale arbitrárne zneužíva“.

Viac k témam: kritika vlády, Parlamentné zhromaždenie Rady Európy, výbor
Zdroj: Webnoviny.sk – Vládna koalícia vystavila Blahovi ďalšiu stopku, podľa Fica sa bojí inteligentných ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!