Vodič dodávky spôsobil pri obci Uderiná nehodu, v neprehľadnej zákrute prebiehal kolónu áut (foto)

27. júna 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

27.6.2020 (Webnoviny.sk) – Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala v piatok 26. júna pri obci Uderiná v okrese Lučenec. Ako informuje polícia na sociálnej sieti, vodič dodávkového vozidla ohrozil pri jazde v protismere jazdiace osobné motorové vozidlá.

„V piatok podvečer v čase o 17:55 došlo na ceste I/16 pri obci Uderiná v okrese Lučenec k dopravnej nehode, pri ktorej doposiaľ nestotožnený vodič dodávkového vozidla bielej farby pri jazde po ceste I/16 v smere od Lučenca na Zvolen, v neprehľadnom úseku cesty, predchádzal pred ním idúcu kolónu osobných motorových vozidiel a nákladného motorového vozidla prepravujúceho drevnú hmotu. Ohrozil v protismere jazdiace osobné motorové vozidlá, medzi ktorými v dôsledku vyvolanej situácie došlo k ich stretu, pričom jeden účastník utrpel ľahké zranenia. Následne musel byť hospitalizovaný,” opísala polícia.

Informácie, ktoré pomôžu k objasneniu dopravnej nehody, je možné poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo prostredníctvom správy na Facebooku.

Viac k témam: autonehoda, dopravná nehoda, kolóna, polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič dodávky spôsobil pri obci Uderiná nehodu, v neprehľadnej zákrute prebiehal kolónu áut (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!