Vrakunskí futbalisti potrebujú nový traktor, žiadajú o grant z Fondu pre budúcnosť športu!

16. júla 2020 Slovensko

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

16.7.2020 (Webnoviny.sk) – Mladí futbalisti zo Športového klubu v bratislavskej Vrakuni majú byť na čo hrdí. Súčasťou ich tímu je totiž Martin Krnáč, dvojnásobný majster Slovenska ešte v drese majstrovskej Žiliny. Martin odovzdáva svoje nazbierané skúsenosti nastupujúcej generácii a dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa. To sa ale nedá povedať o staručkom traktore, ktorý dlhé roky slúžil na úpravu plochy. Ten už definitívne doslúžil a ak chcú mladé futbalové talenty trénovať na kvalitnom povrchu, musia sa všetci zapriahnuť do práce a spoločne ťahať ťažký valec upravujúci terén.

Futbalisti by ale namiesto ťahania lana mali cvičiť kľučky a finty. Preto, aby na úkor manuálnej práce mohli sa venovať futbalovej činnosti, rozhodli sa využiť vznik Fondu pre budúcnosť športu a požiadali o podporu, vďaka ktorej by si mohli dovoliť novú techniku. Spomínaný Fond nedávno založila stávková spoločnosť Niké, aby v týchto komplikovaných časoch poskytla podporu neprofesionálnym klubom a športovcom. Tie sa totiž ocitli v situácii, keď musia výrazne obmedziť svoju činnosť alebo im dokonca hrozí zánik. Niké do Fondu vložila z vlastných prostriedkov 100 000 eur a ďalší cent vloží za každý tiket podaný online alebo na pobočke.

Jednou z podmienok, aby sa športovci mohli o podporu uchádzať, bolo nakrútenie krátkeho videa, v ktorom zábavnou formou prezentujú svoju činnosť a uvedú, na čo chcú peniaze z fondu použiť. Video je potrebné uložiť na stránke www.nikefondsportu.sk a ak splní všetky technické náležitosti, bude na tejto stránke uverejnené. Návštevníci stránky za videá hlasujú a stávajú sa tým dôležitým faktorom pri výbere uchádzačov. Aj počet ich hlasov totiž zaváži pri rozdeľovaní finančnej pomoci. Najúspešnejšie videá majú v súčasnosti už viac ako tisíc hlasov. Je medzi nimi aj to vrakuňské. Je teda veľká šanca, že tento agilný futbalový klub nakoniec uspeje a dočká sa vytúženého pomocníka.

Ak aj vám chýba na vašu športovú činnosť potrebná technika, či vybavenie, využite možnosť získať grant z Fondu pre budúcnosť športu!

Video so žiadosťou ŠK Vrakuňa o získanie podpory si pozrite tu:

Informačný servis

Viac k témam: Fond pre budúcnosť športu, futbal, Niké, PR, ŠK Vrakuňa
Zdroj: Webnoviny.sk – Vrakunskí futbalisti potrebujú nový traktor, žiadajú o grant z Fondu pre budúcnosť športu! © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!